LACNÉ UHLIE Šaľa

+421 917 888 007

Balené uhlie v big bag po 1 tone a
vo vreciach po 25 kg
Voľne ložené čierne
i hnedé uhlie a koks

Kde nájdete najbližší uhoľný sklad Ridera

Výhody kúrenie uhlím a informácie o predaji uhlia:

Uhlie je rokmi preverené palivo, ktoré sa v spaľovacích kotloch používa už celé desaťročia. Jedná sa o cenovo porovnateľný zdroj paliva ako drevo s podstatne vyššou výhrevnosťou a dobou horenia. Výhrevnosť 1kg čierneho uhlia je 28-30 MJ/kg. Vďaka tejto výhrevnosti sa zníži množstvo spotrebovaného paliva za sezónu a ušetríte aj čas strávený v kotolni, čo určite oceníte hlavne v nočných hodinách.

Firma Ridera dodává palivá aj vrecované v 25 kg vreciach a balené v big bagoch, kde je možnosť zložiť uhlie rovno u zákazníka. Tým je zabezpečená jeho kvalita, čistota zásielky a je zaručené presné množstvo. Uhlie, brikety a koks takto čisto zabalené si môžete už dnes zakúpiť v predajnej sieti uhloľných skladov na Slovensku alebo vám ho zašleme na dobierku priamo k vám domov.

Široký sortiment palív, ktorý ponúkame našim zákazníkom predstavuje istotu, že u nás si určite vyberiete tu správnu možnosť, ako zabezpečiť teplo pre váš domov.

Naším cieľom a poslaním je poskytovať zákazníkom kvalifikované poradenstvo z oblasti dodávaných palív a vykurovania, dodávať zákazníkom služby a tovar v predpísanom množstve, kvalite a termíne dodávok podľa ich prianí. Prosím, informujte sa o spôsobe dodania, skladovania a spaľovania najlacnejšieho tepelného média.

Viac informácií a e-shop na webe www.ridepal.sk